Дійсні члени АПУ: список

Cтаном на 20 квітня 2017 року.

 

Колективні члени АПУ:

  • Бюро перекладів «Лінго» (33 мови , м. Київ, Україна)
  • Кафедра теорії і практики перекладу Київського міжнародного університету (незалежний член АПУ)
  • Компанія «Лінгвіст» (38 мов, навчання мовам, м. Сімферополь, м. Керч, м. Євпаторія, м. Запоріжжя, м. Ялта, Україна)
  • Український центр синхронного перекладу (26 мов , м. Київ, Україна)

 

Індивідуальні члени АПУ:

 

Письмовий переклад: Усний переклад:

Батенко Сергій Іванович (перекладач англійської та російської мов; м. Київ, Україна)

Боканча Ольга Миколаївна (перекладач англійської, російської та української мов; м. Київ, Україна)  

Василюк Мирослава Миколаївна (перекладач англійської, української та російської мов; м. Рівне, Україна)

Вишневецкая Тетяна Миколаївна (перекладач англійської, української та російської мов; м. Нікополь, Україна)

Гільмеєва Надія Андріївна (перекладач англійської, італійської та російської мов; м. Дніпропетровськ, Україна)

Дембіцький Андрій Йосипович (перекладач німецької, російської та української мов; м. Хмельницький, Україна)

Дорак Зоряна Михайлівна (перекладач англійської, української та російської мов; м. Львів, Україна)

Дьомін Денис Євгенійович (перекладач німецької, англійської, російської та української мов; м. Чернігів, Україна) 

Єгорова Вілена Валеріївна (перекладач української, російської та португальскої мов; м. Кропивницький, Україна)

Івченко Інга Олександрівна (перекладач англійської, румунської та російської мов; м. Одеса, Україна)

Кирилович Ольга Валеріївна (перекладач англійської, української та російської мов; м. Львів, Україна)

Когут Галина Михайлівна (перекладач англійської, української та російської мов; м. Івано-Франківськ, Україна) 

Коростелкіна Людмила Олександрівна (перекладач англійської та української мов; м. Нововолинськ, Україна)

Красніков Вадим Анатолійович (перекладач англійської, української та російської мов; м. Нікополь, Україна)

Лисова Наталія Валеріївна (перекладач англійської та української мов; c. Бобриця, Київська обл., Україна)

Лях Ольга Вікторівна (перекладач англійської, російської та української мов; м. Суми, Україна)

Майборода Дмитро Володимирович (перекладач німецької та російської мов; м. Харків, Україна)

Мартин Світлана Володимирівна (перекладач англійської та української мов; м. Городок, Львівська обл., Україна )

Нейфельд Олена Романівна (перекладач англійської, італійської, української та російської мов; м. Сімферополь, Україна)

Новікова Наталія Юрійовна (перекладач англійської, української та російської мов; м. Керч, Україна)

Пелипенко Олексій Антонович (перекладач англійської, італійської, іспанської, української та російської мов; м. Острог, Україна)

Пилипенко Марина Вікторівна (перекладач англійської, німецької, російської та української мов; м. Київ, Україна)

Побочіх Наталія Михайлівна (перекладач англійської, російської та української мов; м. Київ, Україна)

Рибальченко Наталя Дмитрівна (перекладач англійської, німецької та російської мов; м. Докучаєвськ, Україна)

Рибачук Оксана Володимирівна (перекладач англійської, російської та української мов; м. Чернігів, Україна)

Савіцька Мар\\\\\\'яна Володимирівна (перекладач англійської, української та російської мов; м. Хмельницький, Україна)

Самогородська Антоніна Анатоліївна (перекладач англійської, німецької, української та російської мов; м. Хмельницький, Україна)

Сарвіра Світлана Анатоліївна (перекладач італійської, української та російської мов; м. Вінниця, Україна)

Спесивцева-Пальваль Юлія Володимирівна (перекладач німецької, англійської та російської мов; м. Харків, Україна)

Тимченко Дмитро Олексійович (перекладач китайської, російської та української мов; м. Київ, Україна) 

Урсол Юлія Олксандрівна (перекладач англійської, російської та української мов; м. Одеса, Україна) 

Федоров В\\\\\\'ячеслав Глебович (перекладач німецької та російської мов; м. Ялта, Україна)

Харченко Аліна Юріївна (перекладач російської та української мов; м. Керч, Україна) 

Харченко Юлія Онісімовна (перекладач української та російської мов; м. Керч, Україна)

Хачатрян Вікторія Олегівна (перекладач англійської та російської мов; м. Алчевськ, Україна) 

Цимбал Анатолій Петрович (перекладач англійської та російської мов; м. Київ, Україна) 

Шкарупа Олена Олександрівна (перекладач англійської та російської мов; м. Алчевськ, Україна)

Юрчук Ірина Петрівна (перекладач англійської та української мов; м. Бровари, Україна)

Бесараб Юрій Михайлович (синхронний та послідовний переклад; англійська, українська та російська мови; м. Київ, Україна)

Гончаренко Микола Станіславович (синхронний та послідовний переклад; англійська, українська та російська мови; м. Київ, Україна)

Гулідов Олександр Володимирович (синхронний та послідовний переклад; англійська, українська та російська мови; м. Київ, Україна)

Заєць Наталія Володимирівна (синхронний та послідовний переклад; англійська, українська та російська мови; м. Київ, Україна)

Ігнатов Сергій Іванович (синхронний та послідовний переклад; англійська, українська та російська мови; м. Київ, Україна)

Ільїнський Ігор Дмитрович (синхронний та послідовний переклад; англійська, українська та російська мови; м. Київ, Україна)

Калініченко Сергій Михайлович (синхронний та послідовний переклад; англійська, українська та російська мови; м. Київ, Україна)

Клімченко Віталій Віталійович (синхронний та послідовний переклад; німецька, українська та російська мови; м. Київ, Україна)

Козьміна Ганна Сергіївна (послідовний переклад; англійська, українська та російська мови; м. Київ, Україна)

Кожуховський Олександр Григорович (синхронний та послідовний переклад; французька, українська та російська мови; м. Київ, Україна)

Колесник Сергій Вадимович (синхронний та послідовний переклад; іспанська, італійська, португальська, англійська, українська та російська мови; м. Київ, Україна)

Леонов Олександр Сергійович (синхронний та послідовний переклад; англійська, українська та російська мови; м. Київ, Україна)

Ляшик Валентина Іванівна (синхроний та послідовний перекладач; німецька, українська та російська мови; м. Київ, Україна)

Паркалов Андрій Олександрович (послідовний переклад; англійська та російська мови; м. Київ, Україна)

Саєнко Сергій Григорович (синхронний та послідовний переклад; французька, українська та російська мови; м. Київ, Україна)

Сергеєв Валерій Юрійович (синхронний та послідовний переклад; англійська, українська та російська мови; м. Київ, Україна)

Сильвестров Юрій Володимирович (синхронний та послідовний переклад; німецька, українська та російська мови; м. Київ, Україна)

Скворцов Борис Бороисович (синхронний та послідовний переклад; англійська та російська мови; м. Київ, Україна)

Снітко Оксана Олегівна  (синхронний та послідовний переклад; англійська, українська та російська мови; м. Київ, Україна)

Тарануха Любов Арсенівна (синхронний та послідовний переклад; англійська, українська та російська мови; м. Київ, Україна)

Тихонюк Віталій Валентинович (синхронний та послідовний переклад; німецька, українська та російська мови; м. Київ, Україна)

Хомутовський Анатолій Петрович (синхронний та послідовний переклад; англійська, українська та російська мови; м. Київ, Україна)

Шкрьоба Дмитро Павлович (синхронний та послідовний переклад; англійська, українська та російська мови; м. Київ, Україна)

Юріна Тетяна Миколаївна (синхронний та послідовний переклад; англійська, українська та російська мови; м. Київ, Україна)